Jdi na obsah Jdi na menu

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

10. 7. 2019

V rámci akce „Posezení s cimbálovkou a trhy pod Hradiskem“  v neděli 7. 7. 2019 uspořádala budislavské škola „Den otevřených dveří“. Návštěvníci zavítali na prohlídku školy, školky, družiny, tělocvičny i venkovních prostor. Většina z nich byla z řad bývalých žáků budislavské školy, kteří přišli zavzpomínat na léta zde prožitá, některé vzpomínky a zážitky se datovaly až 50 let zpět. Milou návštěvnicí byla také zdejší bývalá paní učitelka Bulvová. Přišly se podívat i rodiny s malými dětmi, možná budoucími školkáčky a školáky. Všichni příchozí nás velice potěšili a jsme rádi, že se akce setkala s nečekaně velkým ohlasem.

Velké poděkování patří rodičům našich žáků, kteří nám pomohli s propagací akce – manželům Bulvovým a Pešatovým a poděkování patří i paní Markétě Vodehnalové, díky které školu nyní zdobí desítky, nebo spíše stovky, pestrobarevných motýlů.